Forum po 30-tce Strona Główna po 30-tce
niezwykła strona niezwykłych użytkowników
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Elitarny klub weteranow -błekitna laguna

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum po 30-tce Strona Główna -> W przerwie na kawę!
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aproxymat
Para X to my


Dołączył: 26 Sie 2005
Posty: 33795
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1537 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: zewsząd
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 14:49, 19 Gru 2006    Temat postu: Elitarny klub weteranow -błekitna laguna

Ryczące czterdziesiątki.
Pierwsza strona:
[link widoczny dla zalogowanych]

(w razie problemów z czcionką ustawić kodowanie Europa Środkowa ISO).

wklejam tę stronę tu, bo archiwizer czasem nie działa:
[21.10] 19:13 Mr Zgred VerSel
Otwarcie wieczorową porą...Stroje Błekitno wieczorowe - prezes stowarzyszenia Mr MW

Zgred wyglosi mowe..inauguracyjną.




IP i czas połączenia logowane.
[21.10] 20:14 ver
(Matko Święta... nie mam co na siebie włożyć...to co mam zrobić..? )

Pochylamy się przed inteligencją,
klękamy zaś przed dobrocią.

IP i czas połączenia logowane.
[21.10] 22:00 zgred
To nawet byloby ciekawe. I byc moze kiedys sie tak stanie. Tyle, ze teraz jest na to nieco za wczesnie. A ty ver nie przejmuj sie. Jak nie masz co wlozyc to sie rozbierz. Niech zobacza, ze czterdziestki tez sa jeszcze bardzo apetyczne. Ja nie mam sie czego wstydzic. Jak na swoj wiek wygladam jeszcze calkiem, calkiem




IP i czas połączenia logowane.
[21.10] 22:34 selena
czesc zgred .....pozwolisz ze my to ocenimy..czy masz czy nie masz sie czego wstydzic..

Choc na bezwstydnego mi wyglądasz.
Ja najwyzej zrobie swoj staly numer ze spodnicą na glowie..jesli mnie zawstydzisz..

A ty sie bierz i ten SPICZ ukladaj na otwarcie..

ver i nie rozglaszaj ze sie bedziesz w neglizu prezentowac , bo jakies niezdrowe zainteresowanie wzbudzisz i rozerotyzowane tlumy zdemolują klub na dziendobry..

Prezesa popytaj.. no to nara

reszta jest milczeniem...........
a ja jestem panna obrażalska i popijam sok ananasowy...

IP i czas połączenia logowane.
[21.10] 23:09 ver
Zgredzie... chodzi Ci o to, ze jest zbyt wczesny wieczór na to, żebym sie rozebrała, czy o co?
A w ogóle to wiadomo, ze 40-tki są apetyczne i ...jak bysmy....z Selena....chciały.... to jeszcze byście zobaczyli...!
Selena początek występu ma juz od dawna opracowany do perfekcji, jutro skonsultujemy dalsze punkty programu. Podobno juz instalują fluoroscencyjną rurę? Czuje Zgredzie, ze to był Twój pomysł...
A przy którym numerze Ty się pojawiasz Zgredzie?
Seleno - to trzeba jakieś formalności z Prezesem załatwiac?




Pochylamy się przed inteligencją,
klękamy zaś przed dobrocią.

IP i czas połączenia logowane.
[21.10] 23:20 selena
och ver.. no co za pytanie..

wiadomo , klub elitarny..musi miec swoj statut. I zasady. Bon ton..i elegancje ..i wykidajłe..

I z neglizem to bym sie tak nie gorączkowala. Z tym sie zawsze zdązy..

Krupier i barman. A przede wszystkim muzyczka. Jak znam Mr MW , bedzie robil przgiecie na jazz.

ver ..poczekajmy na prezesa wybranego przez aklamacje....Niech sie przylozy..

reszta jest milczeniem...........
a ja jestem panna obrażalska i popijam sok ananasowy...

IP i czas połączenia logowane.
[22.10] 08:56 ver
....piosenki Joe Cocker'a muszą tu zwabić Mistera, nie ma cudów...

"Baby, do you understand me now
Sometimes I feel a little mad
Well don't you know that no-one alive
Can always be an angel
When things go wrong I seem to be bad
I'm just a soul who's intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood..."

Pochylamy się przed inteligencją,
klękamy zaś przed dobrocią.

IP i czas połączenia logowane.
[22.10] 09:23 zgred
Uwielbiam Cocker'a. Pomysl nie byl moj. Ten negliz, to riposta na tekst pomyslodawcy. A prezesa moja panie, to chyba wybralyscie przez aklamacje. Bo ja jakos nie pamietam, abym na kogos glosowal. Zaznaczam od razu, ze nie mam zamiaru kandydowac na te fankcje. Mam za malo czasu. Najwyzej moge zostac wykidajla



IP i czas połączenia logowane.
[22.10] 10:55 selena
zgredzie..Ty bedziesz jak ojciec Chrzestny.. dostaniesz pirscien stosowny i jako Herbowy szyku zadawac bedziesz..No nie bez tego , zeby w razie potrzeby po szlachecku pomoc opuscic lokum nieproszonym gosciom.

Co do Mistera..jako despotka sama wybralam Go przez aklamacje..
Jako jedyna naocznie stwierdzilam poki co , iz ma wszelkie predyspozycje do pelnienia tej funkcji .
Jest wystarczająco przystojny i wystarczająco dystyngowany....swoim milym wyglądem i obyczajnym zachowaniem zasluguje na te zaszczytną funkcje..
Ach nie bez znaczenia jest fakt iz doskonale zna sie na winach - bedzie wiec pelnil swą fukcje za barem..

reszta jest milczeniem...........
a ja jestem panna obrażalska i popijam sok ananasowy...

IP i czas połączenia logowane.
[22.10] 11:04 kobieta-z-klasą
A czy mogę oszukać datę urodzenia i się dołączyć? Obiecuję,że będę niebieska! O już nawet jestem Pozdrawiam



IP i czas połączenia logowane.
[22.10] 11:40 ver
Kobieto-z-klasą>> czy wiesz, ze tańce na rurze są przewidziane? jak u Ciebie te sprawy wygladaja? I co na to klasa?
Pozdrawiam.

Pochylamy się przed inteligencją,
klękamy zaś przed dobrocią.

IP i czas połączenia logowane.
[22.10] 14:32 przyjmiecie..
Mówiła mi matuś, herbu nie miał tatuś
Lecz miewał w dni parne podniebienie czarne



IP i czas połączenia logowane.
[22.10] 22:09 kobieta-z-klasą
ver rura mi nie straszna a klasa..hmm myślę,że męska jej część będzie nawet zachwycona



IP i czas połączenia logowane.
[23.10] 17:49 Mr MW
ciekawy ten klub - pomyslec jeszcze , ze ja to zaraz przy " ryczacych czterdziestkach " mieszkam



IP i czas połączenia logowane.
[23.10] 20:36 jupiter
Zgłaszam się, choc raczej jako ta laguna błękitna, bo nie ryczę - zasadniczo. Nie chciałbym pierwszej wizyty w tym topiku zaczynać od marudzenia, lecz skojarzenie mam silne. Nieprzypadkowo chyba jesteśmy na polityce, gdyz jak w polityce, założenie partii jest łatwe, a jak przychodzi do programu to słychać tylko o winach i go-go, czyli jak mówiono dawniej chleb i igrzyska

niewygodnie działać zgodnie z myślą

IP i czas połączenia logowane.
[23.10] 21:22 selena
No Jupiter..ale moc ten klub ma.

To prawdziwy sukces i magia ze udalo sie Ciebie tu zachecic..nie musze chyba mowic jaką zaszczytną role bedziesz TU pelnił...

Mr MW a myslisz ze dlaczego nazwa tego klubu jest taka a nie inna..tylko przez skromnosc nie napomknąles , ze to uklon w Twoją strone....Zarowno laguna jak i te ryczące...

Prezes musi sie odpowiednio kojarzyc...

Masz tez przywilej ..wciągania na..czlonkinie..wszystkie zainteresowane damy , bez wzgledu na wiek ..co by Ci sie klub ow z domem emerytow nie kojarzyl...Weteranki powinny podac tylko date swego debiutu na tym portalu..( ew. forum)

Ja i Ver....uzurpujemy sobie prawo weryfikowania kandydatow plci odmiennej..czy sie to komu podoba czy nie..Twoją sprawą bedzie ewentualna rekomendacja...
Kazdy z czlonkow klubu moze byc osobą wprowadzającą..biorąc rownoczesnie odpowiedzaialnosc moralną za ową osobę..

I to by bylo na tyle...

honorowym v-ce prezesem oglaszam niniejszym..dziurę w desce...



reszta jest milczeniem...........
a ja jestem panna obrażalska i popijam sok ananasowy...

IP i czas połączenia logowane.
[23.10] 21:24 cd..se
Jupiter a moze to lepiej zaczynac od elitarnego klubu.. i skonczyc jako elitarny rząd..
Niz ...jako nieelitarny nierząd...


IP i czas połączenia logowane.
[23.10] 21:34 jupiter
Fajnie, że udało mi się wkręcić. Dzięki. A gdzie Wspaniała Nasza V-prezes DWD Honorowa, bo pobieżnie Forum przeglądając brak Jej rewolucyjnych wypowiedzi konstatuję i owa konstatacja niepokojem mnie napawa niezmiernym.

niewygodnie działać zgodnie z myślą

IP i czas połączenia logowane.
[23.10] 22:48 ver
... oczom nie wierzę... Jupiterze- jakze miło Cie widzieć!!!! Mam nadzieje, ze nie jest to znów chwilowy come back? Niesamowita sprawa... w moim dzisiejszym horoskopie stało, ze spotkam dawno nie widzianą bratnią duszę...

Szanowny Prezesie Marku! Twoje liczne przywileje... obawiam się, ze jako człowiek zżyty z ryczacymi czterdziestkami jesteś wyjątkowo dobrze przygotowany do ewent. opanowania sytuacji, jakie moga miec miejsce w naszym Klubie Ryczących Czterdziesiątek...tu się mogą dziać sprawy, o jakich z respektem mówią wytrawni żeglarze wielkomorscy...

mam pytanie: kiedy pani v-ce prezes wyjdzie z podziemia? czy juz coś wiadomo?

Moim zdaniem, lepszy jakikolwiek rząd, nawet elitarny, niż... i tu słychac tango argentyńskie... (Seleno!!! a fortepian do Klubu dla Ciebie???)...



Pochylamy się przed inteligencją,
klękamy zaś przed dobrocią.

IP i czas połączenia logowane.
[24.10] 01:06 selena
ver..najpierw mi sugerujesz rure , teraz fortepian....

Ja wprawdzie mam fantazje ...ale taka wyuzdana nie jestem.. No chyba ze bialy...by byl?

A tak w ogole , prosze sprawdzac skarpetki wchodzącym.. "kolorowych" zawrocic..
to nie jest stodola dla "bikiniarzy" .



reszta jest milczeniem...........
a ja jestem panna obrażalska i popijam sok ananasowy...

IP i czas połączenia logowane.
[24.10] 07:42 zgred
Co fakt to fakt. W kolorowych w tyl na lewo i do wyjscia prosze



IP i czas połączenia logowane.
[24.10] 09:36 selena
Zgred..ale Ci zeszlo...

Zdrzemnąles sie przy barze.. ..czy karta Ci dobrze szła...hmm...?

Slyszano jak nuciles kultową piosenke... Jolka , Jolka..

Emigrowalem..z ramion Twych nad ranem..
Dzien mnie wyganial..nocą znow wracaaaaaaaaałem...

Czy To moze jakas kryptosympatia do panaprezydentowej polowicy... I nie snuj sie moze tak czesto kolo namiestnikowskiego..dobrze Ci radze..



No to do wieczora zgredzie mily.....

reszta jest milczeniem...........
a ja jestem panna obrażalska i popijam sok ananasowy...

IP i czas połączenia logowane.
[26.10] 18:01 jupiter
Dzięki Ver Nie wywołuj wilka z lasu, bo widoki na Internet w nowym miejscu stają się coraz bardziej realne, więc niedługo, być może znów sie tu bedę wymądrzał. O nieszczęśni Forumowicze.
Coś te Czterdziestki cicho ryczą. A propos fortepianu, to ja podobnie jak Adolf Dymsza na fortepianie nie gram, bo karty się ślizgają.
A co z Dziurą Zaginioną i Milczącą. Może niech chociaż ten pan Edelmajster (czy jakoś tak), z którym DWD nieustannie się konsultowała, niech się odezwie. Powinien być zorientowany.

niewygodnie działać zgodnie z myślą

IP i czas połączenia logowane.
[26.10] 18:20 selena
TO JEST TO... dziurą w desce byc...milczec w swoim niebycie..a wszyscy dwoją sie i troją..

Widzisz Jupiter , ja tez jestem podstepna ..ulokowalam ją w scislym zarządzie , mając na uwadze ze proznosc wezmie gore i dziura "osiądzie" - przy wladzy bedąc..ale gdzie..

Edelmajster widac poszedl juz w odstawke ..moze teraz jest na czasie jaki Goldwasser albo Heineken..No bo nie Frau Beherovka ...chiiiba.

Dziuroo...opamietajze sie wreszcie...


Prezesie...cos cienko przędzie nasz klub...trza by jaki biznes na zapleczu uruchomic , przyjemne z pozytecznym polączyc..Spoleczenstwu sie przysluzyc..jak na klub elitarny przystalo...jakąsis dobroczynnosc rozpowszechnic..



reszta jest milczeniem...........
a ja jestem panna obrażalska i popijam sok ananasowy...

IP i czas połączenia logowane.
[26.10] 21:09 ver
Seleno - moze zaryzykujemy i powrócimy do tematu aukcji...jest szansa, że Prezes pojawi się wtedy prędko, przecież juz to sprawdzałysmy...

Pochylamy się przed inteligencją,
klękamy zaś przed dobrocią.

IP i czas połączenia logowane.
[26.10] 23:03 selena
Ver..ja mam skuteczniejszy sposob..wtstarczy ze rzuce mieskiem i Mareczek jest natentychmiast , zeby palucjem pogrozic i zawstydzic..

reszta jest milczeniem...........
a ja jestem panna obrażalska i popijam sok ananasowy...

IP i czas połączenia logowane.
[27.10] 08:52 zgred
hmmm....., ja tez tu jestem, choc sie w dyskusje nie wcinam. Obserwuje sobie tylko i patrze co to z tego wszystkiego wyjdzie



IP i czas połączenia logowane.
[27.10] 09:14 selena
Ty sie wcinac masz prawo ..a zwlaszcza z przemowieniem na oficjalne otwarcie..
Mam nadzieje, ze pozbierasz mysli i opinie o tych ktorzy najmniej dzialają Ci na nerwy,,(a potem o tych ktorzy najbardziej Cie wkurzają..? to juz wg uznania..)..
Ile Ci to czasu zajmie zgredzie..?
NIe powinno za wiele , wszak z polotem jestes jegomosc.......pozdrawiam ..Sele...

Milego tygodnia...
reszta jest milczeniem...........
a ja jestem panna obrażalska i popijam sok ananasowy...

IP i czas połączenia logowane.
[27.10] 09:23 ver
Selenko- mam pomysł - po prostu przez bite 1/2 godziny czytaj na siłę topiki, sama wiesz jakie, a potem od razu wejdz tutaj i .... no... napisz...co myslisz...
Mur beton Mister zaraz sie pojawi...ha ha ha...
Mozesz tez przez godzinke posłuchać obrad sejmowych...
Pozdrawiam!

Pochylamy się przed inteligencją,
klękamy zaś przed dobrocią.

IP i czas połączenia logowane.
[28.10] 11:42 ver
Seleno! Dzisiaj na TVP 2 lecą obrady sejmowe chyba aż do 16.00.
Moze popatrzysz trochę..?
A potem raz dwa na BŁĘKITNĄ LAGUNĘ... i pisz...pisz...
Zobaczysz, ze Mister pojawi sie wieczorkiem...

Pochylamy się przed inteligencją,
klękamy zaś przed dobrocią.

IP i czas połączenia logowane.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum po 30-tce Strona Główna -> W przerwie na kawę! Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin